Naše služby

KOMISNÍ PRODEJ

Nedohodli jste se s naším výkupčím na ceně nebo peníze za prodávaný automobil nepotřebujete ihned? Pro další informace nás kontaktujte na tel. čísle +420 602 268 846 nebo pomocí kontaktního formuláře.

VÝHODY KOMISNÍHO PRODEJE:

  1. Ihned u dálnice ! SuperDodávky mají výbornou dopravní dostupnost, nachází se na sjezdu rychlostní komunikace R10 Mladá Boleslav – Praha, exit 14,5 km, cca 15 km od exitu Praha – Černý Most.
  2. Firemní plocha je střežena 24 hodin denně kamerovým systémem a bezpečnostní agenturou.
  3. K SuperDodávkám patří autoservis, kde se vozidla připravují k prodeji. Tyto přípravy zahrnují vyčištění interiéru, umytí exteriru a drobné provozní opravy – výměna žárovek, výměna náplní atd.
  4. PUJČOVNA DODÁVEK A UŽITKOVÝCH VOZŮ – krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem

PROFESIONÁLNÍ A INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP KE KAŽDÉMU KLIENTOVI

Za několik let prodeje užitkových automobilů jsme získali zkušenosti, které uplatňujeme při Vaší návštěvě našeho autobazaru. Vždy je o Vás dobře postaráno a vozidlo Vám předvede proškolený pracovník z oboru, který je schopen odpovědět na prakticky jakýkoliv dotaz týkající se poptávaného automobilu.

DODÁVKY A UŽITKOVÉ VOZY PODLE SPECIFICKÝCH POŽADAVKŮ

Nemáme v nabídce automobil, který sháníte? I to se může stát. V tom případě Vám, na základě Vaší individuální poptávky, zprostředkujeme a dovezeme ze zahraničí požadovaný typ vozidla a to do 7 dnů!

PROTIÚČET

Pokud jste si u nás vybrali automobil a doma máte vůz, který již nepotřebujete, nabízíme Vám možnost vykoupit jej formou protiúčtu. Výkupní cena starého vozu bude zohledněna při koupi vozu nového.

SJEDNÁNÍ POJIŠTĚNÍ

U nově zakoupeného vozidla můžete ihned v naší provozovně sjednat nové povinné ručení nebo havarijní pojištění. Spolupracujeme s několika pojišťovnami, takže máte možnost vybrat si Vaši oblíbenou pojišťovnu nebo ze všech nabídek tu nejvýhodnější.

Back to top